דיני העבודה מעניקים עבור עובדים ומעסיקים קשת של זכויות וחובות אשר לעיתים כדאי לפנות לעורך דין מתאים בכדי להבין את משמעותם. משרד עורכי דין דיני עבודה בקריות מאור דהן הינו משרד המעניק ייעוץ וייצוג הן לעובדים והן למעסיקים בכל סוגיה משפטית בתחום זה. עו"ד מאור דהן הינו סגן יו"ר וועדת דיני עבודה של לשכת עורכי הדין במחוז חיפה ולמשרדנו ניסיון רב בהגשת תביעות לבתי הדין לעבודה, בכל חלקי הארץ. כמו כן, אנו מעניקים שירותים משפטיים למעסיקים וחברות מהגדולות ומהמובילות באזור הצפון. יחד עם זאת, גם עובדים ומעסיקים קטנים פונים אלינו ומקבלים את שירותינו. לפיכך, המקצועיות והמצוינות בשילוב ניסיוננו הרב, הם המאפיינים את משרדנו.

משרד עו"ד דיני עבודה בקריות מאור דהן חרט על דגלו את נושא השירות ללקוח, כאשר כל לקוח זוכה ללווי מקצועי וליחס אישי. עקרונות חשובים אלו של המשרד, מניעים ועומדים נר לרגליו. מרגע קבלת הלקוח במשרד עד לסיום הטיפול בתיקו ואף לאחר מכן, צוות המשרד עומד לרשותו ולעזרתו. מאפיין חשוב לא פחות הינו המיקום המרכזי והנגישות הנוחה בהגעה למשרדנו.

אנו מעניקים ייצוג וייעוץ הן לעובדים והן למעסיקים בין השאר במקרים הבאים:

  • תביעות של עובדים אשר מעסיקיהם הפרו את החובות המוטלות אליהם מכוח הוראות חוק שונות. למשל, פיטורי עובדת בתקופת הריון, אי קיום שימוע לפני פיטורין, תשלום מתחת לשכר המינימום הקבוע בחוק, הרעת תנאי עבודה ועוד.
  • ייצוג מעסיקים בבקשה לפטר עובדת בהריון לאחר עבירת משמעת.
  • הטרדה מינית במקום העבודה - היכן עובר הגבול וכיצד ניתן לפעול באם הוטרדת.
  • ייעוץ למעסיקים בדבר חישוב ימי פיצויים ותגמולי שכר שונים לעובד.
  • אפליה במקום העבודה וזכויות לנכים ומוגבלים במקום העבודה.
  • חוות דעת וייעוץ משפטי מעורך דין דיני עבודה בקריות בכל הקשור לדיני העבודה.  

באתר עו"ד דיני עבודה בקריות מאור דהן ניתן למצוא סקירה רחבה ומגוונת של נושאים העולים בתביעות רבות בהן משרדנו מייצג. בניהם ניתן למצוא סוגיות בנושא זכות השימועפיצויי פיטוריםדמי הודעה מוקדמתהודעה על תנאי העבודההפרשות לפנסיהימי חופשהדמי מחלהמילואיםפיטורי עובדת בהריון ועוד...  

אם אתם מעסיקים או עובדים המחפשים עורך דין דיני עבודה בקריות – אתם במקום הנכון! צרו קשר עוד היום!!!