במידה ואתם לא יודעים באיזה עורך דין כדאי לכם לבחור, עליכם לדעת מי הוא עורך דין טוב, איזה עורך דין יעניק לכם את השירות הטוב ביותר ומהו המיקום הגאוגרפי בו נמצא עורך הדין.

 

מי הוא עורך דין טוב? בחירת עו"ד לטיפול במקרה שלכם הינה בחירה חשובה מאוד ולכן חשוב שתבחרו בצורה הטובה והנכונה ביותר. עו"ד טוב יכול לשנות את התמונה ולהפוך את הקערה על פיה. לטעמי, עורך דין טוב הוא כזה אשר יכול לחשוב בצורה יצירתית תוך ראיית התמונה המלאה מזוויות שונות, ותוך הבחנה בין עיקר לטפל.

 

איזה עורך דין יעניק לכם את השרות הטוב ביותר? לעניות דעתי, עו"ד שקשה לתפוס בהתחלה יהיה אפילו קשה יותר לתפוס בשלב מתקדם של הטיפול בתיק. כלומר, מומלץ לבחון כמה זמין ונגיש יהיה עוה"ד כאשר תתקלו בבעיה ותרצו את עצתו. אם למשל, עורך הדין הבטיח לחזור אליכם תוך שעה ולא עשה זאת או שביקשתם מהזכירה שעורך הדין יחזור אליכם והוא חזר אליכם לאחר זמן רב, כדאי לכם לחשוב פעמיים לפני שתתנו לו לנהל עבורכם תיק.

 

מה המיקום בו נמצא משרדו של העורך דין? עורך דין אשר מטפל בתיק נדרש לעיתים קרובות לחתימות ומסמכים מקוריים. לכן, היה ותבחרו עורך דין אשר ממוקם רחוק ממקום מושבכם תאלצו לבזבז זמן רב ומיותר במהלך הטיפול בתיק. למשל, במידה ואתם מתגוררים בקריות לא מומלץ יהיה לבחור עו"ד מאזור המרכז ואולי אפילו לא עורך דין בחיפה, עדיף יהיה לבחור עורך דין בקריות. מה גם שכיום ניתן למצוא עורך דין טוב בכל מקום בארץ ובטח ובטח שניתן למצוא בקריות עורך דין לשביעות רצונכם.

 

 

אין להסתמך על תוכן המידע וכל מי שבוחר להסתמך על המידע עושה זאת על אחריותו האישית בלבד. האמור לא מהווה תחליף לייעוץ משפטי.

 

כל הזכויות שמורות