עורכי דין מקרקעין ונדל"ן - מחלקת המקרקעין והנדל"ן אמונה על כל סוגיה משפטית הקשורה למקרקעין, כך למשל:

 

  • מכירת ורכישת מקרקעין - מקבלן - יד שניה: מכירה או רכישה של מקרקעין יכולה להיות אחת הפעולות המשמעותיות ביותר שתעשו, לכן מומלץ לבחור עורך דין מקצועי אשר ילווה אתכם לאורך כל הדרך. משרדנו מלווה רוכשים ומוכרים של נכסי מקרקעין (דירות, מגרשים וכדומה). המשרד מלווה את העסקה עוד בשלב שלפני החתימה על הסכם המכר ומסתיים בהעברת הזכויות לטובת הרוכש. לאורך כל הדרך פועל המשרד נמרצות על מנת לקדם את התהליך במהירות האפשרית תוך מינימום "טרטור" של הלקוח.

 

  • בתים משותפים: משרדנו פועל על מנת לבצע רישום ראשוני ותיקונים ברישומם של בתים משותפים. כמו כן, המשרד מטפל בהצמדות של הרכוש המשותף לדירה ספציפית, עריכה ושינוי של תקנון הבית המשותף, סכסוכים בין בעלי דירות, לרבות תביעות למפקח על רישום המקרקעין. כך למשל, בבניה לא חוקית ברכוש משותף, משרדנו פועל נמרצות להוצאת צווי מניעה וצווי הריסה.

 

  • הסכמי שכירות ודיירות מוגנת: חוזה שכירות טוב יכול למנוע חילוקי דעות בעתיד ולשקף בצורה הנכונה והברורה ביותר את רצונותיכם דבר אשר יוביל לקידום מובהק של האינטרסים שלכם. לאור זאת, טוב יעשה משכיר או שוכר אם יפנה לעורך דין על מנת שזה יבחן בעין מקצועית את הסכם השכירות.

 

  • תביעות פינוי: בתביעות פינוי אנו פונים לביהמ"ש בבקשה לסלק את ידו של השוכר או הפולש. תביעה לפינוי מושכר או פולש יכולה להתבצע בצורה מהירה ונוחה. 

 

עורכי דין מקרקעין בקריות - אז אם אתם מחפשים עורך דין מקרקעין בקריות או עורך דין נדלן בקריות לחוזה מכר דירה, תמ"א, תכנון ובניה - אתם במקום הנכון.